Prowansalskie świece do masażu

powrót

Nowości

L’AMIE DE PROVENCE

L’amie de Provence, czyli Przyjaciółka z Prowansji, to świeca do masażu zawierająca naturalne składniki aktywne: olej z kiełków soi, olej kokosowy i wosk pszczeli. Składniki te doskonale nawilżają i regenerują skórę, czyniąc ją gładką i delikatną w dotyku. Wyjątkowy zapach świeca zawdzięcza składnikom, które występują w kwiatach i olejkach Prowansji. Świecę można stosować do masażu całego ciała oraz do dłoni i stóp np. po zabiegach manicure i pedicure. Dostępne są trzy zapachy: kwiat monoi, brzoskwinia winna oraz drzewo sandałowe z pomarańczami.


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Skin Breath – Seria kosmetyków do pielęgnacji domowej

Seria opracowana z myślą o skórze wymagającej energii i dotlenienia. Zadaniem preparatów jest wzmocnienie i przedłużenie efektów zabiegu Skin Breath. W linii znajduje się 2-fazowe.
BIELENDA PROFESSIONAL | Bielenda Kosmetyki Naturalne

Barwa chilloutu

Barwa chilloutu to lekka, poprawiająca samopoczucie muzyka, w której nowoczesne brzmienie z gatunku chillout bazuje na wibracji dźwięku „a”, równym 432 Hz – częstotliwości sprzyjającej.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Brazylijskie marzenia

Z jednej strony – jak na Brazylię przystało – pełna energii, z drugiej – wdzięku i delikatności. Niepowtarzalną atmosferę tworzą nastrojowe, ale zarazem pełne życia.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Wieczorowy chillout

Godzinna dawka muzyki pełnej luzu i odprężenia w towarzystwie wyśmienitych instrumentów, do jakich można zaliczyć z całą pewnością saksofon, trąbkę i gitarę. Nowoczesny chillout do.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Laser Q-Switch

Medyczny laser neodymowo-yagowy typu Q-Switch skutecznie usuwa makijaż permanentny, tatuaże, niweluje przebarwienia i OTA. Wiązka światła lasera rozbija pigment na małe cząsteczki, które następnie zostają.
QMEDIN | Abacosun
nowości w Cabines 84
powrót