Global Anti-Aging Program

powrót

Nowości

BIELENDA PROFESSIONAL

Kompleksowy, biozaawansowany zabieg przeciwstarzeniowy wykorzystujący regenerujące właściwości czynnika wzrostu komórek. Kosmetyki linii Global Anti-aging Program zawierają innowacyjną formułę łączącą pięć czynników wzrostu komórek oraz aminokwasy i witaminy. Ta biokombinacja aktywuje komórki skóry do zwiększenia produkcji białek, przyspieszenia metabolizmu i naturalnej autoregeneracji. Skóra zostaje zrewitalizowana i wygładzona, zmarszczki są wyraźne zmniejszone. Proces autoodnowy jest długotrwały i równomierny jeszcze długo po zabiegu.

Bielenda Kosmetyki Naturalne

31-553 Krakow
ul. Fabryczna 20

12 261 99 25
12 261 99 01

www.bielenda.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Profesjonalny strój do zabiegów

Profesjonalny strój do zabiegów spa, kosmetycznych i rehabilitacyjnych, wykonany ze specjalnego materiału. Zapewnia higienę i komfort oraz gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę podczas masażu. Dostępny jest.
ARGES | Arges

Gaia – Medytacyjny chillout

Odkryj swój muzyczny styl życia w akompaniamencie delikatnego azjatyckiego chilloutu. Zrelaksuj się i odpocznij w rytmie delikatnych dźwięków prosto z Indii. Płyta zwolniona jest z.
SOLITUDES | Press&Media

Pasja latynoskiej gitary

Zmysłowa latynoska gitara odkrywa nowe stylizacje gorących rytmów rodem z Ameryki Południowej. Urokliwe dźwięki skrzypiec dodają romantycznego smaku płycie, która sprawdzi się doskonale podczas wieczornej.
SOLITUDES | Press&Media

Chillout masaż – kolekcja iChill Music

Odkryj swój muzyczny styl życia przy akompaniamencie klasycznego japońskiego chilloutu. Zrelaksuj się i odpocznij w rytmie delikatnych dźwięków kojących Twoje ciało podczas masażu relaksacyjnego. Płyta.
SOLITUDES | Press&Media

Świąteczny Czas - Christmas Time

Relaksująca muzyka świąteczna w Twoim salonie kosmetycznym sprawi, że będzie to dla Was czas odpoczynku oraz wzniosłych momentów. Trwający pół godziny, świąteczny koncert wzbogacony został.
VTM | Press&Media
nowości w Cabines 66
powrót