ESTHETIC SHOW - weekend wiedzy i praktyki

powrót

Targi

W weekend 23–24 maja 2015 w Warszawie odbyła się druga edycja Międzynarodowych Targów Kosmetyki, Beauty i Spa ESTHETIC SHOW. Wydarzenie to zgromadziło profesjonalistów branży usług beauty z całej Polski, którzy przyjechali tu zainteresowani najnowszymi trendami, wiedzą i możliwością zdobycia praktycznych umiejętności.

ESTHETIC SHOW - weekend wiedzy i praktykiWiosenna edycja ESTHETIC SHOW to prawdziwe know-how branżowych trendów. Odwiedzający event mieli okazję zapoznać się z nowościami i prezentacjami firmowymi, uczestniczyć w atrakcyjnych mistrzostwach i pokazach na targowej scenie głównej oraz wybierać spośród 20 praktycznych wykładów z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej i biznesu beauty. Wykłady prowadzili znamienici prelegenci – m.in. Kalina Ben Sira, prezes sieci klinik La Perla, gospodyni programu „Beauty Inspektor”, czy Marta Fiłoń – popularna trenerka biznesu spa- &beauty, która przedstawiła receptę na zwiększenie sprzedaży w gabinecie beauty. Wśród wykładów poświęconych kosmetologii i medycynie estetycznej największym zainteresowaniem cieszyły się takie tematy jak: „Prawdy i mity o peelingach chemicznych” (dr Katarzyna Łukowska), „Wpływ chorób na bezpieczeństwo zabiegów estetycznych” (dr Piotr Niedziałkowski) i „Komórki macierzyste w kosmetologii” (mgr Monika Krzyżostan).

Nowością tegorocznej edycji był blok certyfikowanych warsztatów ESTHETIC WORKSHOP. Wśród nich odbyły się warsztaty makijażu mineralnego, szkolenie z zastosowania barw z analizy kolorystycznej w makijażu oraz certyfikowane warsztaty dla kosmetyczek i kosmetologów z zakresu mezoterapii mikroigłowej.

Kolorowe szaleństwo i dawka prawdziwych emocji czekała zaś na odwiedzających na scenie głównej. Po raz drugi odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem „W rytmie samby”. Dziewięć finalistek zaprezentowało pełne koloru i radości stylizacje, które poddane zostały ocenie jury w składzie: Wioletta Wypijewska-Stępień, Olaf Tabaczyński oraz Katarzyna Śnieżko. Zwyciężczynią została Ewa Sala, która pokazała najpiękniejszy makijaż i stylizację zbliżoną do hasła przewodniego imprezy.

W niedzielę 8 finalistek zmierzyło się w Ogólnopolskich Mistrzostwach Przedłużania Rzęs. W konkursie mogły wziąć udział zarówno stylistki posiadające certyfikat, jak i osoby zawodowo związane ze stylizacją rzęs. I tu nie obyło się bez trudnych i gorących narad, mających wyłonić zwyciężczynię. Trzecie miejsce zdobyła Aleksandra Sieradzka, drugie miejsce przypadło Blance Stybak, a zwycięską statuetkę odebrała Anna Zielińska. Wiosenna edycja targów ESTHETIC SHOW to był prawdziwy weekend pełen wiedzy i praktyki dla profesjonalistów beauty i spa.

Partnerem II edycji Międzynarodowych Targów Kosmetyki, Beauty i Spa Esthetic Show była firma RoyxPro.

więcej w Cabines nr 71


prezentacje w Cabines 71
powrót