20. TARGI BEAUTY FORUM 2017 Piękny jubileusz!

powrót

Targi

20. urodziny targów BEAUTY FORUM dostarczyły niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom. Jubileuszowa impreza przyciągnęła tłumy, zapisując się jednocześnie jako rekordowa edycja wiosennych targów BEAUTY FORUM.

20. TARGI BEAUTY FORUM 2017 Piękny jubileusz!Targi w liczbach

Ponad 16 000 profesjonalistów odwiedziło jubileuszowe 20. Targi BEAUTY FORUM. Ofertę i nowości prezentowało ponad 220 wystawców z kraju i ze świata. Blisko 1000 osób wzięło udział w seminariach, a 155 osób uczestniczyło w organizowanych podczas targów konkursach i mistrzostwach. To nasz kolejny rekord!

Poszerzając horyzonty

Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny IFC, Międzynarodowy Kongres Makijażu Permanentnego – atrakcyjna merytorycznie oferta edukacyjna tegorocznych targów, obejmująca 24 tematy, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Na większość wykładów bilety zostały wyprzedane już w ramach internetowej przedsprzedaży. Po kongresie ambitni seminarzyści zasypywali wykładowców pytaniami – dyskusje w kuluarach trwały jeszcze długo po zakończeniu wystąpień.

Emocje, talent, show

Na obleganej przez publiczność SCENIE MEETING POINT emocje sięgały zenitu. Wręczenie nagród w konkursie BEAUTY FORUM AWARDS 2017, ceremonie uhonorowania laureatów mistrzostw i konkursów, a także najnowsze trendy i osiągnięcia w kosmetyce w formie ciekawych prezentacji firmowych – to wszystko na wyciągnięcie ręki!

więcej w Cabines nr 82


prezentacje w Cabines 82
powrót