Beauty Fair 2017 - kosmetyczna jesień w Katowicach

powrót

Targi

17. Branżowe Targi Kosmetyczne Beauty Fair już po raz drugi odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym MCK & Spodek, zlokalizowanym w samym centrum Katowic. Już 25–26 listopada poznacie najnowocześniejsze trendy w makijażu i pielęgnacji, które wykorzystując nowoczesne techniki, urządzenia, narzędzia marketingowe, są nowym sposobem modelowania biznesu.

Beauty Fair 2017 - kosmetyczna jesień w KatowicachPrzygotowaliśmy wiele atrakcyjnych pokazów, wykładów, warsztatów, prezentacji z udziałem najlepszych ekspertów różnych dziedzin branży beauty.

2 Kongres kosmetologiczny

W programie Kongresu znajdą się najnowocześniejsze zabiegi zaawansowanej kosmetologii i medycyny estetycznej, prowadzone przez doświadczonych praktyków, specjalistów z wieloletnią praktyką. Osocze bogatopłytkowe to temat nie schodzący w ostatnim czasie z okładek prasy kobiecej i programów telewizyjnych – podczas Kongresu zostanie on szczegółowo omówiony przez naszych ekspertów. Wiele z klientek zastanawia się nad zabiegami blefaroplastyki powiek – jeśli chcecie wiedzieć o tym zabiegu wszystko, zapraszamy na sobotni wykład. Technologia HIFU jest niekwestionowaną królową w gabinetach medycyny estetycznej. Dlaczego jest tak skuteczna? Jakie niesie ze sobą korzyści? To wszystko zaprezentują na przykładach swoich pacjentów uznane w branży autorytety. O najnowszych rozwiązaniach z zakresu mezoterapii, peelingów chemicznych, radiofrekwencji mikroigłowej, microbladingu dowiecie się właśnie na naszym wydarzeniu. Nie zabraknie także sesji coachingowych, które wzmocnią Wasz biznes.

więcej w Cabines nr 84


prezentacje w Cabines 84
powrót