Beauty Düsseldorf 2015

powrót

Targi

Największe światowe wydarzenie w branży kosmetycznej – Międzynarodowe Targi Przemysłu Kosmetycznego, Pielęgnacji Stóp, Wellness i SPA BEAUTY DÜSSELDORF – w 2015 roku wkracza w 4. dziesięciolecie. 30. edycja imprezy odbędzie się w dniach 27–29 marca 2015 roku.

Beauty Düsseldorf 2015Szeroka oferta

1400 wystawców i marek z 40 krajów świata na 60 tys. metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej – tak w liczbach przedstawia się największa światowa oferta branżowa. Stoiska są przejrzyście pogrupowane i rozmieszczone w czterech halach. Komfort zwiedzania zwiększają starannie zaprojektowane strefy odpoczynku, kawiarenki i restauracje.

Make-up i moda w soczewce

Beauty Düsseldorf to targi znane z ważnych imprez towarzyszących. Jedną z nich są Międzynarodowe Mistrzostwa Make-up, gdzie rywalizują najlepsi światowi eksperci z dziedziny makijażu. Mistrzostwom towarzyszą pokazy znanych projektantów mody. Najbliższe przygotowała kolońska projektantka Marion Muck. Będzie to pokaz strojów wieczorowych pod hasłem „Special Event” oraz strojów dla nowożeńców pod hasłem „Today's Bride”. Zadaniem uczestników będzie przygotowanie make- upu pasującego do prezentowanych kreacji. Ponadto codziennie popołudniowy pokaz mody „fashionmeetsbeauty” informować będzie o aktualnych trendach na wiosnę i lato 2015.

więcej w Cabines nr 67


prezentacje w Cabines 67
powrót