Archiwum Cabines - prezentacje 72

powrót do archiwum

Prezentacje Cabines

Image Group – Radioelektrokoagulacja® K-Med Technologies II

Popękane naczynia krwionośne, włókniaki, prosaki, plamy de Morgana – są to problemy, z którymi bardzo często spotykamy się u klientów gabinetów medycyny estetycznej czy salonów.
Temat z okładki | Image Centrum Dystrybucji

Medbeauty Luxury Algaplast – luksusowe maski algowe

Luksusowe maski algowe o niezwykłej konsystencji. To innowacja z niesamowitym efektem wizualnym. Przywracają skórze zdrowy blask, gładkość i sprężystość. Z użyciem luksusowych masek algowych wykonasz.
Opis produktu | Image Centrum Dystrybucji

Lamprobe – bezinwazyjna „mikrochirurgia”

Lamprobe pozwala wykonać zabiegi usuwania zmian skórnych i zamykania naczynek krwionośnych. Zabiegi nie wymagają rekonwalescencji i znieczulenia. Zapewniają bezpieczeństwo i skuteczność.
Opis urządzenia | Abacosun

Clarena Medica – Kosmeceutyki do skór problemowych

Kosmeceutyki to preparaty z pogranicza leków i kosmetyków. Zawierają substancje aktywne, które mogą wpływać na procesy fizjologiczne zachodzące w skórze, jak produkcja kolagenu czy wzrost.
Opis kosmetyku | Clarena Polska

Medika - urządzenia kosmetyczne godne zaufania

Polski rynek kosmetyczny zalewany jest niskiej jakości aparaturą pochodzącą z Azji, awaryjną i trudną w serwisowaniu. Wychodząc naprzeciw potrzebom kosmetologów i oczekiwaniom klientów, firma Medika.
Opis urządzenia | MaxMedik

Norel Whitening - zabieg wybielający

Zabieg wybielający dla cer z przebarwieniami pigmentacyjnymi
Opis zabiegu | Norel Laboratorium Kosmetyczne Dr Wilsz

Biotec - nowoczesna aparatura medyczna FusioMed

Urządzenie FusioMed to najnowocześniejsze osiągnięcie w dziedzinie medycyny estetycznej, gwarantujące najwyższą jakość zabiegów z bardzo dużą skutecznością, a zarazem wyjątkowym bezpieczeństwem i komfortem pacjenta.
Opis urządzenia | Nano-Technology - Technologie Estetyczne

Intensa-med® - nowy kierunek firmy Dr.Belter

Firma Dr.Belter proponuje w nadchodzącym sezonie jesiennym nową serię kosmetyków intensa®-med Derm-A-ReNew opartą na mieszance najbardziej cennych kwasów owocowych: glikolowego, mlekowego, winowego i cytrynowego.
Opis kosmetyku | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

Rejuvi - witamina A, przyjaciółka urody

Zaliczana do witamin młodości. Jej stymulujące działanie zmniejsza zmiany pojawiające się wraz z procesem starzenia. Jest niezbędna do prawidłowego formowania się i regulowania wzrostu komórek.
Opis kosmetyku | Rejuvi Cosmetics

Ziaja mintperfekt

Systematyczna higiena jamy ustnej to sposób na zdrowe zęby. Nowe preparaty mintperfekt Ziaja pielęgnują i zapewniają codzienną ochronę. Pasty czyszczą zęby, usuwają płytkę nazębną, chronią.
Opis produktu | Ziaja Ltd. Zakład Produkcji Leków

Affinity™ - Opatentowana terapia przeciwzmarszczkowa i regeneracyjna

Affinity™ otwiera gabinetom szereg możliwości wykonywania całkowicie bezinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Zapewnia wyjątkową skuteczność i bezpieczeństwo stosowania.
Opis urządzenia | Abacosun

Dr Irena Eris - Hydro-Lipid system

Problem suchej i wrażliwej cery dotyczy niezwykle dużej grupy osób. U niektórych stanowi przejściową dolegliwość, lecz najczęściej związana jest z predyspozycjami skóry do takiego stanu..
Opis zabiegu | Dr Irena Eris Labolatorium Kosmetyczne

Norel Multivitamin - zabieg odżywczo-energizujący

Zabieg z kompleksem 8 witamin, koenzymem Q10 i ekstraktami owoców cytrusowych.
Opis zabiegu | Norel Laboratorium Kosmetyczne Dr Wilsz

Beauty Planet - 3D Contour czy CryoCool

Bycie „fit” stało się modne. Stosujemy rygorystyczne diety, spędzamy godziny na siłowniach, a waga stoi w miejscu, obwody ciała ani drgną. Wiemy, jak natura potrafi.
Opis urządzenia | Beauty Planet

Bioline Jató Age Beauty Secret

Nowość Bioline Jatò. Unikalne połączenie trzech składników aktywnych. Nowoczesny system uwalniania energii jonowej. Unikatowa technologia mozaikowa.
Opis zabiegu | Euro Fragrance

Payot Techni Liss - rytuał wygładzająco-przeciwzmarszczkowy

Zmęczenie, stres, brak snu i życie w biegu odbijają się negatywnie nie tylko na naszej psychice. W połączeniu z fizjologicznymi czynnikami starzenia się skóry powodują,.
Opis zabiegu | Euro Fragrance

Ars Beauty - mikropigmenty mineralne

Ars Beauty, wspólnie z zaawansowanym niemieckim laboratorium, stworzyło wyjątkowe, mineralne (nieorganiczne) mikropigmenty do makijażu permanentnego, microbladingu oraz mikropigmentacji medycznej.
Opis produktu | ARS Beauty

myLash by Looksus Lashes - nowa linia produktów

Rzęsy na palecie myLash to innowacyjna linia produktów, zaprojektowanych przez markę Looksus Lashes od początku do końca.
Opis produktu | Looksus Lashes

Skin Revenge - zabieg z zastosowaniem kwasu pirogronowego

Kwas pirogronowy ma silne właściwości sebostatyczne, antymikrobowe i dermoplastyczne. W wyjątkowo krótkim czasie pozwala uzyskać spektakularne efekty, zbliżone do tych po bardzo agresywnym złuszczaniu (np..
Opis zabiegu | Dr Grehen