BioFormula – Evanthia 25

powrót

Nowości

COSMED24

Wypełniacz – kwas hialuronowy usieciowany EVANTHIA 25 SUPERIOR znanej włoskiej firmy BioFormula. Jest to produkt sterylny, oznaczony znakiem CE. Ma bardzo wysoki wskaźnik czystości i bardzo niskie stężenie kwasów nukleinowych i białek. Produkt jest nietoksyczny. Ma niski wskaźnik endotoksyn (<0,5 EU/ml – poniżej limitów). Zastosowanie: obszar nosowo- okołoustny, zmarszczki poprzeczne czoła, lwia zmarszczka, powiększanie ust, wolumetria twarzy.

Cosmed24

53-633 Wrocław
ul. Długa 68D

720-300-700

www.cosmed24.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Between summer and dreams

Muzyczne wspomnienie lata – jedyne w swoim rodzaju połączenie energetycznej muzyki tanecznej i relaksującego chilloutu. Pobudzający rytm i subtelne wokalizy tworzą nastrój, który pomaga w.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Feel my Beats

Nowość już wkrótce w ofercie Free Music Records. Energetyczna płyta oparta na nowoczesnych dźwiękach muzyki tanecznej. To rytmy, które zachęcają do działania i pobudzają –.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Polderma – infuzja tlenowa

Innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej, wykorzystujące medyczny, czysty tlen do wtłaczania preparatów aktywnych w głębokie warstwy skóry. Urządzenie używa zaawansowanej zasady absorpcji transformacji (PSA). Oddziela.
VENUS | Venus Beauty

K-Med Technologies II

IMAGE GROUP | Image Centrum Dystrybucji

Ultraformer III

Urządzenie służące do uzyskania długotrwałego efektu liftingu ciała i twarzy, widocznego już po jednym zabiegu. Wykorzystuje technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – zogniskowane ultradźwięki.
BOGDANI DERMATOLOGIA | Bogdani Dermatologia
nowości w Cabines 77
powrót