Ultraformer III

powrót

Nowości

BOGDANI DERMATOLOGIA

Urządzenie służące do uzyskania długotrwałego efektu liftingu ciała i twarzy, widocznego już po jednym zabiegu. Wykorzystuje technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – zogniskowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości. Podgrzewają one tkankę (skórę, tłuszcz i mięśnie), prowadząc do obkurczania włókien kolagenowych w tkankach i powstawania nowego kolagenu. Ultraformer III wyposażony jest w pięć końcówek zabiegowych, pozwalających działać na różnych głębokościach w zależności od leczonego obszaru.

Bogdani Dermatologia

42-400 Zawiercie
Żabia 42

32 672 28 00

www.dermatologia.bogdani.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Zestaw do wykonywania makijażu permanentnego

Zupełna nowość na rynku. Pełny zestaw do wykonywania makijażu permanentnego oparty na bezprzewodowym zasilaczu iPower, w którym zastosowano innowacyjne rozwiązanie połączenia tabletu z zasilaczem za.
IPOWER | ARS Beauty

Kriolipoliza

Najnowsze urządzenie do skutecznej likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza wyposażona jest w 4 wyjątkowe głowice zabiegowe antyodmrożeniowe oparte na silikonie medycznym. Biegunowo ułożone elektrody schładzają.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE

Laser diodowy Vascu Master

Laser diodowy VascuMaster, emitujący wiązkę o długości fali 980 nm, doskonale i całkowicie likwiduje rozszerzone naczynia krwionośne. Hemoglobina, jako chromofor, pochłania światło laserowe, co skutkuje.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE

Huracan – infuzja tlenowa

Urządzenie do infuzji tlenowej dostarczające tlen medyczny, bez potrzeby użycia butli. Aparat używa zaawansowanej zasady absorpcji transformacji (PSA). Oddziela tlen i azot w podobnej temperaturze.
POLDERMA | Venus Beauty

Mega Oxy – infuzja tlenowa z oksybrazją

Innowacyjne połączenie dwóch technologii: infuzji tlenowej z oksybrazją. Infuzja tlenowa – wtłaczanie preparatów aktywnym tlenem w połączeniu z ampułką infuzyjną Institute BCN lub Medbeauty. W.
IMAGE GROUP | Image Centrum Dystrybucji
nowości w Cabines 77
powrót