Hydrophilic Oil

powrót

Nowości

VIVIEAN

Viviean oferuje pielęgnacyjny olejek do demakijażu dla uzyskania maksymalnego komfortu i efektów oczyszczających. Hydrofilny płyn został stworzony na bazie olejku roślinnego i emolientów o dużej zdolności usuwania zanieczyszczeń. Nie zawiera olejków mineralnych. Jest bardzo dobrze tolerowany przez cery wrażliwe i doskonały dla cer suchych, odwodnionych i dojrzałych. Olejek jest polecany dla każdego typu skóry z wyjątkiem tłustych i trądzikowych.

Abacosun

81-534 Gdynia
ul. Olgierda 45

0-58 664 64 61
0-58 664 64 61

abaco@abacosun.com.pl
www.abacosun.com.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Aniosgel – alkoholowy preparat w żelu do dezynfekcji rąk

Skut eczność biobójcza: bakterie, grzyby, prątki gruźlicy, wirusy (HIV/HBV/ HCV, wirus opryszczki, wirus grypy H1N1, H5N1, Corona wirus, Noro wirus, Adeno wirus, Rota wirus, Polio.
MEDILAB | MediLab

Produkty do pielęgnacji ciała

Bielenda Professional przedstawia trzy nowe duety do masażu ciała: nawilżający, odżywczy i antycellulitowy. W każdym znajduje się balsam oraz peeling, który w zależności od programu.
BIELENDA PROFESSIONAL | Bielenda Kosmetyki Naturalne

Mikronizowana spirulina

Spirulina Maxima to mikroalga. Jest najwyższej jakości, „błękitnym” składnikiem kosmetycznym, bogatym w łatwo przyswajalne żelazo, magnez, selen, potas, witaminy z grupy B oraz mikro- i.
CHARMINE ROSE | Dr Grehen

Frost Peel – zestaw peelingujący

Profesjonalny zestaw przeznaczony do wykonywania specjalistycznych zabiegów złuszczania chemicznego. Polecany dla skóry dojrzałej, wymagającej silnej stymulacji i rewitalizacji, z widocznymi zmarszczkami oraz objawami fotostarzenia. Rekomendowany.
CLARENA | Clarena Polska

Program odnowy skóry Derm-A-ReNew

Nowy program odnowy skóry DR.BELTER na bazie kwasów owocowych AHA. Koncentraty Derm-A-ReNew są mieszanką kwasu glikolowego, cytrynowego, mlekowego i jabłkowego. Dostępne są w trzech stężeniach:.
DR.BELTER | Dr Belter - Maciej Trochimowicz
nowości w Cabines 71
powrót