NLL+ (Nieinwazyjna Laserowa Lipoliza)

powrót

Nowości

POLSKIE CENTRUM ZAOPATRZENIA KOSMETYCZNEGO

Jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń w Europie. NLL+ to nie tylko Laserowa Lipoliza, jest to połączenie wielu systemów, mających na celu w sposób kompleksowy poprawić sylwetkę. W najnowszej wersji urządzenia zastosowano połączenie zimnego lasera diodowego (635– 650 nm), liposukcji o podwójnej częstotliwości (28 i 40,5 kHz), rollerów vacuum z infrared oraz falą radiową bipolarną. Główne zastosowanie: redukcja cellulitu, usuwanie zmarszczek, redukcja tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki, drenaż limfatyczny.

Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego

54-111 Wrocław
Mrągowska 88/2

801 007 263
71 724 25 05

www.pczk.com.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Nowy CoaxMed ICE

CoaxMed ICE w nowej, udoskonalonej obudowie i z głowicą RF mono- i tripolar z podwójnym systemem chłodzenia. Dzięki zabiegom CoaxMed ICE można osiągnąć trwałe rezultaty,.
BIOTEC POLSKA | Nano-Technology - Technologie Estetyczne

Laser kosmetyczny HPT IPL + RF 7 w 1

Laser wykorzystuje technologię jednorodnych impulsów HPT IPL. Jest ona do 3 razy bardziej wydajna w porównaniu z technologią IPL + RF. Poszczególne impulsy w laserze.
COSMED24 | Cosmed24

Laser diodowy EpiLase

EpiLase laser diodowy o długości fali 808 nm. Duża powierzchnia plamki kryształu szafirowego 11×18 mm. Możliwość regulacji częstotliwości impulsu 1–10 Hz. Moc lampy 540 W..
BEAUTY PLANET | Beauty Planet

IPL + RF Power Puls Exclusiv

Urządzenie, które zagwarantuje szeroką gamę wykonywania zabiegów na najwyższym poziomie w twoim salonie. Wykonamy typowe zabiegi na głowicy IPL+RF, takie jak usuwanie owłosienia, fotoodmładzanie, zamykanie.
IMAGE GROUP | Image Centrum Dystrybucji
nowości w Cabines 71
powrót