zestaw pielęgnacyjny w postaci kalendarza adwentowego

powrót

Nowości

BABOR

Wyjątkowy zestaw pielęgnacyjny w postaci eleganckiego kalendarza adwentowego!
Mieniące się opakowanie w odcieniu różowego złota z 24 okienkami kryje w sobie szlachetne koncentraty substancji czynnych w ampułkach. Doskonale skomponowana, intensywna kuracja dzień po dniu pozwoli nadać Twojej skórze niepowtarzalne piękno. Opakowanie: 24×2 ml.
 

Bio-Kosmetyka

50-138 Wrocław
Kuźnicza 57/58

071 341 09 51
071 343 33 94
071 341 09 52

biuro@bio-kosmetyka.pl
www.babor.pl
ld@bio-kosmetyka.pl
www.bio-kosmetyka.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Argan cream

Przeciwzmarszczkowy krem z olejkiem arganowym dla cer dojrzałych. Działa regenerująco, odżywczo i nadaje skórze komfort. Chroni ją przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi i wzmacnia właściwości obronne..
DE NOYLE’S | Abacosun

Fruit Acids Gel 9%

Eksfoliacyjny lotion AHA 9%. Stymuluje odnowę komórek, wygładza skórę i poprawia jej koloryt. Działa regenerująco, odblokowuje pory i nawilża. W szczególności polecany w przypadku braku.
DE NOYLE’S | Abacosun

CytoCare 532 + StretchCare

Revitacare – doskonałość wśród preparatów do mezoterapii igłowej, od dawna doskonale znana w środowisku lekarzy medycyny estetycznej i dermatologów, proponuje niezwykle skuteczną, odmładzająca procedurę łączącą.
REVITACARE | BEAUTYMED

MELA powerclay

Przebarwieniom stop! Program resurfacingu skóry MELA to przełom w walce z przebarwieniami i plamami różnego pochodzenia. Silne połączenie kwasów fitynowego, migdałowego, laktobionowego, salicylowego, azeloglicyny i.
PH FORMULA | BEAUTYMED

Vita C

Maksymalne rozświetlenie z Vita C. Całkowita nowość wśród kuracji gabinetowych z zastosowaniem witaminy C. Najnowocześniejsza formuła łącząca w sobie maksymalny poziom przyswajalnego stężenia kwasu L-askorbinowego,.
PH FORMULA | BEAUTYMED
nowości w Cabines 61
powrót