Stem Cells zestaw – odbudowa i regeneracja skóry

powrót

Nowości

YASUMI

Stem Cells to profesjonalna linia kosmetyków silnie regenerujących i odbudowujących skórę. Zawiera komórki macierzyste z jabłoni szwajcarskiej, które odbudowują zniszczoną słońcem i upływem lat strukturę skóry. Preparaty silnie liftingują i opóźniają proces starzenia się komórek skóry, pozostawiając młodzieńczy wygląd i witalność. W skład linii wchodzi krem na dzień, krem na noc, serum i krem po oczy oraz dodatkowo ręczniczek z logo Yasumi.

Yasumi

62-800 Kalisz
ul. Kopernika 12

62 501 92 54
62 502 51 12

www.yasumi.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Fortepianowe kolędowanie

Zbiór najpiękniejszych polskich i światowych kolęd w wyjątkowym opracowaniu na klasyczny fortepian. Te ponadczasowe kompozycje pozwolą cieszyć się świętami Bożego Narodzenia dłużej niż zazwyczaj. Wprowadzają.
PRESS&MEDIA | Press&Media

Nadchodzi piękny czas – święta w salonie kosmetycznym

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Wraz z nimi „nadchodzi piękny czas na zewnątrz i w nas. Niech spełnią się marzenia, nawet te nie.
PRESS&MEDIA | Press&Media

Linia całoroczna

Potrzeby organizmu zmieniają się wraz z porą roku oraz wiekiem. Nutrikosmetyki My Beauty System są odpowiedzią na to zmieniające się zapotrzebowanie. Linia całoroczna, w skład.
MY BEAUTY SYSTEM | MEDICALINE

My Hair and Nails Repair

Idealny dla wzmocnienia włosów i paznokci. Proteiny ryżowe, olej z kiełków pszenicy oraz wyciąg z bambusa zawarte wMy Hair and Nails Repair odpowiadają za odżywienie.
MY BEAUTY SYSTEM | MEDICALINE

Strój do masażu próżniowego

Profesjonalny strój do masażu próżniowego wykonywanego aparatami kosmetycznymi, wyprodukowany ze specjalnego materiału, zapewniający higienę i komfort dla użytkownika oraz ochronę urządzenia. Kostium dostępny jest w.
ARGES | Arges
nowości w Cabines 61
powrót