Strój do masażu próżniowego

powrót

Nowości

ARGES

Profesjonalny strój do masażu próżniowego wykonywanego aparatami kosmetycznymi, wyprodukowany ze specjalnego materiału, zapewniający higienę i komfort dla użytkownika oraz ochronę urządzenia. Kostium dostępny jest w wersji ze stopą zakrytą i odkrytą. Dla mężczyzn dostępna jest wersja w postaci T-shirtu lub kostiumu na całe ciało. Produkowany jest w kolorze białym, szarym i czarnym. Możliwe jest wykonanie strojów z logo Państwa gabinetu.

Arges

58-350 Mieroszow
Leśna 4

604 22 66 31
74 845 82 53

www.argesspa.eu


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Oxywell Dermolift

Zabiegi tlenoterapii hiperbarycznej w połączeniu z czterema skutecznymi energiami działają natychmiast, poprawiając kondycję skóry i spłycając zmarszczki. Zastrzyk tlenowy polega na wtłoczeniu w skórę czystego,.
CERRI | Abacosun

Metody fotodynamiczne PDT

Najnowsza generacja procedur w dermoestetyce i medycynie estetycznej opartych na synergii światła laserowego lub LED i składników fotoaktywnych. Polecane zabiegi laserem Photo-Dynamiq® lub Viaskiner™ z.
CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics | Prof.Cosmetica - CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics

Depilacja światłem spolaryzowanym

Najnowsze i najszybsze urządzenie do depilacji za pomocą światła spolaryzowanego, które odznacza się znacznie większym przenikaniem i mniejszym współczynnikiem pochłaniania przez naskórek i skórę. Odczucia.
SUPERDEPIL | GABINETSPA.PL

CoolShaping – kriolipoliza

System dostarcza optymalną ilość zimna, doprowadzając do lokalnej redukcji tkanki tłuszczowej i tym samym modelując kontur ciała. Obszar poddawany zabiegowi jest chłodzony w sposób, który.
IFA PRO | IFApro

Lasery Ilooda

Marka Ilooda jest światowym liderem w produkcji sprzętu medycznego z zakresu laseroterapii oraz produktów uzupełniających. Naukowe badania prowadzone przez wielu lekarzy są podstawą do tworzenia.
ILOODA | IFApro
nowości w Cabines 61
powrót