3 w 1 – 30% pudrowy peeling rozjaśniający

powrót

Nowości

BIELENDA PROFESSIONAL

Produkt łączy działanie składników, które zapewniają trzystopniowy system peelingowania. Działanie enzymatyczne z wykorzystaniem papainy, mechanicznie usuwające martwy naskórek za pomocą drobinek skały wulkanicznej, oraz eksfoliujące, oparte na właściwościach kwasu cytrynowego. Bazowym składnikiem produktu jest jedwabna mąka owsiana, nadająca skórze jedwabistą gładkość i miękkość. Peeling wzbogacony został o czystą witaminę C. Jest częścią konceptu zabiegowego Reti Vit C [Ascorbic VC] z linii Med Technology.

Bielenda Kosmetyki Naturalne

31-553 Krakow
ul. Fabryczna 20

12 261 99 25
12 261 99 01

www.bielenda.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Suplement diety Hyaluron 3D

Optymalne nawilżanie skóry, w trosce o jej zdrowy wygląd i zachowanie młodości, to nawilżanie integralne. Nie znaczy to nic innego jak nawilżanie skóry zarówno od.
CLARENA | Clarena Polska

PHC 533 Active Essence Concentrate Formula Oxy-Energy Q10

Koncentrat dotleniający Q10 & Antyoksydanty to skoncentrowana dawka substancji aktywnych, która wnikając bezpośrednio w głąb skóry, wspiera podstawowe procesy życiowe komórek. Poza silnym działaniem antyoksydacyjnym.
DR IRENA ERIS | Dr Irena Eris Labolatorium Kosmetyczne

Hand & Nail Cream

Intensywnie regenerujący krem do rąk i paznokci z ekstraktem z granatu. Regeneruje i poprawia kondycję skóry oraz stan paznokci. Nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy..
MEDBEAUTY | Image Centrum Dystrybucji

Emulsja Age Beauty Secret

Intensywnie regenerujący krem do rąk i paznokci z ekstraktem z granatu. Regeneruje i poprawia kondycję skóry oraz stan paznokci. Nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy..
BIOLINE | Euro Fragrance

AciMéd’IQ M’onduniq

Jest to wyjątkowa linia kwasów przygotowana z myślą o profesjonalnej eksfoliacji pod okiem kosmetologów i dermatologów w gabinetach. To potężne narzędzie w terapiach celowanych. Mieszanki.
M’ONDUNIQ | M‘ONDUNIQ POLSKA
nowości w Cabines 72
powrót