PHC 533 Active Essence Concentrate Formula Oxy-Energy Q10

powrót

Nowości

DR IRENA ERIS

Koncentrat dotleniający Q10 & Antyoksydanty to skoncentrowana dawka substancji aktywnych, która wnikając bezpośrednio w głąb skóry, wspiera podstawowe procesy życiowe komórek. Poza silnym działaniem antyoksydacyjnym daje efekt stymulacji skóry, pobudzając ją do naturalnej regeneracji. Głównym składnikiem tej technologii jest koenzym Q10, uważany za najpotężniejszy czynnik chroniący komórkę przed aktywnymi chemicznie postaciami tlenu (neutralizator wolnych rodników).

Dr Irena Eris Labolatorium Kosmetyczne

05-500 Piaseczno
ul. Armii Krajowej 12

0-22 717 11 11
801 121 111
0-22 757 06 12

serwis@eris.pl
www.eris.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Hand & Nail Cream

Intensywnie regenerujący krem do rąk i paznokci z ekstraktem z granatu. Regeneruje i poprawia kondycję skóry oraz stan paznokci. Nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy..
MEDBEAUTY | Image Centrum Dystrybucji

Emulsja Age Beauty Secret

Intensywnie regenerujący krem do rąk i paznokci z ekstraktem z granatu. Regeneruje i poprawia kondycję skóry oraz stan paznokci. Nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy..
BIOLINE | Euro Fragrance

AciMéd’IQ M’onduniq

Jest to wyjątkowa linia kwasów przygotowana z myślą o profesjonalnej eksfoliacji pod okiem kosmetologów i dermatologów w gabinetach. To potężne narzędzie w terapiach celowanych. Mieszanki.
M’ONDUNIQ | M‘ONDUNIQ POLSKA

Krem Anti-Age z Retinolem 0,3%

Anti-Age Retinol 0,3 Creme to innowacyjny kosmetyk o zaawansowanej technologii, przynoszący zaskakujące efekty w postaci powstrzymania procesów starzenia. Zastosowanie retinolu zamkniętego w specjalnych nośnikach KemSpheres™.
BIODROGA MD | Cotron Cosmetics

Ampułka Detox Fluid

Detox Fluid to aktywny koncentrat w szklanej ampułce, intensywnie rewitalizujący skórę. Zmęczona i szara cera to wyraźna oznaka, że skóra potrzebuje magicznej ampułki Detox. Jej.
JANSSEN COSMETICS | JANSSEN COSMETICS
nowości w Cabines 72
powrót