Suplement diety Hyaluron 3D

powrót

Nowości

CLARENA

Optymalne nawilżanie skóry, w trosce o jej zdrowy wygląd i zachowanie młodości, to nawilżanie integralne. Nie znaczy to nic innego jak nawilżanie skóry zarówno od zewnątrz, jak i od środka przez regularne przyjmowanie suplementu diety z 159 mg kwasu hialuronowego. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie dotrzeć do komórek najgłębszych warstw skóry przy jednoczesnym zapobieganiu transepidermalnej ucieczce wody z naskórka.

Clarena Polska

51-361 Wrocław
ul. Wilczycka 4c

tel. 71 328 07 11

www.clarena.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

PHC 533 Active Essence Concentrate Formula Oxy-Energy Q10

Koncentrat dotleniający Q10 & Antyoksydanty to skoncentrowana dawka substancji aktywnych, która wnikając bezpośrednio w głąb skóry, wspiera podstawowe procesy życiowe komórek. Poza silnym działaniem antyoksydacyjnym.
DR IRENA ERIS | Dr Irena Eris Labolatorium Kosmetyczne

Hand & Nail Cream

Intensywnie regenerujący krem do rąk i paznokci z ekstraktem z granatu. Regeneruje i poprawia kondycję skóry oraz stan paznokci. Nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy..
MEDBEAUTY | Image Centrum Dystrybucji

Emulsja Age Beauty Secret

Intensywnie regenerujący krem do rąk i paznokci z ekstraktem z granatu. Regeneruje i poprawia kondycję skóry oraz stan paznokci. Nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy..
BIOLINE | Euro Fragrance

AciMéd’IQ M’onduniq

Jest to wyjątkowa linia kwasów przygotowana z myślą o profesjonalnej eksfoliacji pod okiem kosmetologów i dermatologów w gabinetach. To potężne narzędzie w terapiach celowanych. Mieszanki.
M’ONDUNIQ | M‘ONDUNIQ POLSKA

Krem Anti-Age z Retinolem 0,3%

Anti-Age Retinol 0,3 Creme to innowacyjny kosmetyk o zaawansowanej technologii, przynoszący zaskakujące efekty w postaci powstrzymania procesów starzenia. Zastosowanie retinolu zamkniętego w specjalnych nośnikach KemSpheres™.
BIODROGA MD | Cotron Cosmetics
nowości w Cabines 72
powrót