Laser diodowy Optima

powrót

Nowości

KAZARO

Laser dedykowany do zabiegów usuwania i redukcji owłosienia. Wykorzystuje monochromatyczną wiązkę promieniowania laserowego, co pozwala bardzo precyzyjnie i przede wszystkim skutecznie niszczyć mieszki włosowe. Laser OPTIMA wyposażony jest również w technologię SHR – co pozwala dopasować najlepszą metodę indywidualnie dla każdego pacjenta. Laser ma doskonałe, intuicyjne menu, a sterowany jest za pomocą jednostki komputerowej z dużym dotykowym wyświetlaczem.

Kazaro

42-600 Tarnowskie Góry
ul. Nakielska 35

32 768 92 00

www.kazaro.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Nożyki do metody włoskowej brwi

Największy wybór w Polsce nożyków do metody włoskowej brwi. Oferujemy nożyki ze stali wysokiej jakości, ostre, sterylizowane pojedynczo. Nożyki dostępne są w trzech średnicach igieł.
ARS BEAUTY | ARS Beauty

Urządzenie wielofunkcyjne

Unikatowość kombajnu Medika polega na zastosowaniu nowatorskich, chronionych patentem rozwiązań, które zdecydowanie poprawią jakość zabiegów. Firma Maxmedik wychodzi naprzeciw potrzebom kosmetologów – innowacyjne rozwiązania, poparta.
MEDIKA | MaxMedik

Rejuve NeoDerma

Przeciwstarzeniowy produkt do mezoterapii przeznaczony do rewitalizacji i nawilżenia zmęczonej, poluźnionej skóry. Zabieg na zmarszczki oraz zagęszczenie skóry dojrzałej. Poprawia jakość zestresowanej skóry, częściowo redukuje.
BIOTEC REJUVE | Nano-Technology - Technologie Estetyczne

Laser kosmetyczny HPT IPL+RF 7 w 1

Laser wykorzystuje technologię jednorodnych impulsów HPT IPL. Jest ona do 3 razy bardziej wydajna w porównaniu z technologią IPL+RF. Poszczególne impulsy w laserze HPT IPL.
COSMED24 | Cosmed24

Carbologic

Karboksyterapia polega na terapeutycznym zastosowaniu dwutlenku węgla, który w sposób kontrolowany jest wprowadzany śródskórnie lub podskórnie. Carbologic wyróżnia manualna praca igłą, podwójny antybakteryjny filtr stanowiący.
BEAUTY PLANET | Beauty Planet
nowości w Cabines 72
powrót