Krem Onkluzyjny

powrót

Nowości

N-SYMBIOSIS

Firma N-Symbiosis Polska wprowadza do sprzedaży Krem Onkluzyjny do znieczuleń przezskórnych. Do stosowania zewnętrznie na skórę w celu uzyskania przemijającego znieczulenia miejscowego przed zabiegami mezoterapii, zabiegami laserem, makijażem permanentnym, tatuażami. Substancja aktywna w kremie hamuje powstawanie i przewodzenie impulsów nerwowych. Po nałożeniu na skórę zakładamy opatrunek onkluzyjny w celu lepszego wchłonięcia kremu, należy odczekać 20 –45 min i możemy przystąpić do wykonywania zabiegu.

N-SYMBIOSIS POLSKA

Warszawa

668 608 384
796 190 620

www.n-symbiosis.com


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Fullnesse – Kwas Hialuronowy 3.5% 10 ml

FULLNESSE Kwas Hialuronowy 3.5% do mezoterapii to współdziałająca formuła składająca się precyzyjnej mieszanki kwasu hialuronowego z domieszką krzemionki organicznej, która wzmacnia cerę, nadając jej jędrność.
COSMETIC SHOP | Cosmetic Shop

Punktowy żel wybielający – Rejuvi „d” Clearing Gel 10 ml

Wyjątkowa formuła zawierająca hydrochinon, pochodną witaminę A oraz kwas alfa-hydroksylowy. Skutecznie usuwa piegi, plamki ostudowe oraz niepożądaną pigmentację. Stosować punktowo na noc. Efekty widoczne po.
REJUVI LABORATORY | Rejuvi Cosmetics

Aktywator nawilżania

Płyn w formie żelowej o wzmożonej skuteczności działania. Doskonale współgra z Maską nawilżająco-detoksykującą, uzupełniając jej działanie. Receptura płynu zawiera wyciąg z alg Jania Rubens o.
AA PRESTIGE INSTITUTE | Euro Fragrance

Liposom Certus Collagen Cream

Krem rekonstruujący z kolagenem zamkniętym w liposomach, polecany dla skór zmęczonych z pierwszymi oznakami starzenia. Roślinny kolagen wspomaga odnowę włókien kolagenowych skóry, spłyca zmarszczki oraz.
CLARENA | Clarena Polska

Linia Laser IQ „Moc Lasera”

Linia fotodynamiczna kojąco-łagodząca do skóry wrażliwych i naczyniowych. Terapia fotodynamiczna to przełomowe odkrycie w dziedzinie terapeutycznego wykorzystania terapii światłem w produktach dermokosmetycznych. Zastosowany w produkcie.
M’ONDUNIQ | M‘ONDUNIQ POLSKA
nowości w Cabines 73
powrót