N-Renewal L-CA

powrót

Nowości

N-SYMBIOSIS

Nowość z linii preparatów do mezoterapii N-Renewal. Zawiera dipeptyd karnozynę, która zapobiega procesowi glikacji kolagenu, ma właściwości antyutleniające oraz chelatuje metale ciężkie, posiada zdolność buforowania odczynu pH. Druga substancja aktywna – niskocząsteczkowy kwas hialuronowy – poprawia elastyczność skóry, ujędrnia i wygładza. Witamina B3 stymuluje produkcję składników lipidowych skóry, poprawia jej strukturę i koloryt, wpływa na produkcję kolagenu i stymuluje syntezę kwasu hialuronowego.

N-SYMBIOSIS POLSKA

Warszawa

668 608 384
796 190 620

www.n-symbiosis.com


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Aqua+ Nektar intensywnie nawilżający

Koncentrat do pielęgnacji skóry twarzy i szyi o intensywnym działaniu nawilżającym, wskazany dla każdego rodzaju skóry, szczególnie silnie odwodnionej. System stopniowego uwalniania wody, kwas hialuronowy.
BIOLINE | Euro Fragrance

Hydro-Oleo Active – serum nawilżająco-ujędrniające do twarzy

Pierwsze serum z nowatorskim kompleksem CANABIS SATIVA OIL&HA, zdolnym do wielopoziomowego i aktywnego nawilżania na poziomie komórkowym skóry. Cannabis Sativa Seed Oil, olej bogaty w.
DR IRENA ERIS | Dr Irena Eris Labolatorium Kosmetyczne

„Smocza Krew” – linia Dragon’Écl

Specjalistyczna seria rozjaśniająca i wybielająca przygotowana z myślą o pielęgnacji skóry z przebarwieniami i problemami pigmentacyjnymi. Profesjonalna formuła z kompleksem Dragon’s Blood, żywicą pozyskiwaną z.
M’ONDUNIQ | M‘ONDUNIQ POLSKA

Muzyczny zestaw na święta w Twoim salonie

Świąteczny zestaw muzyczny to niemal trzy godziny nastrojowej muzyki świątecznej w wykonaniu instrumentalnym i wokalnym. Cztery płyty tworzą unikalny klimat świąt Bożego N arodzenia, a.
SOLITUDES | Press&Media

Specjalistyczny blog branżowy

Z przyjemnością informujemy o powstaniu pierwszego w Polsce specjalistycznego blogu branżowego. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, a także trendy panujące w branży omawiamy ważne.
POLSKIBLOGKOSMETYCZNY.PL | PolskiBlogKosmetyczny.pl
nowości w Cabines 73
powrót