Criss Carbo i Criss Carbo-Oxy

powrót

Nowości

AYCOM

Nowe urządzenia w ofercie firmy Aycom. CRISS CARBO to aparat do karboksyterapii. CRISS CARBO-OXY łączy w jednym aparacie karboksyterapię z medycznym CO2 z butli, oksybrazję, infuzję tlenową, masaż tlenowy z wykorzystaniem tlenu hiperbarycznego pod ciśnieniem od 0 do 8 barów, maskę LED, dermapen. Polski producent zapewnia 3 lata gwarancji z przesyłkami na koszt firmy. Serwis telefoniczny, również pogwarancyjny jest dostępny 7 dni w tygodniu. Dostawa, szkolenie i certyfikaty – w cenie aparatu.

Aycom

Warszawa
Witwickiego Władysława 10

22 671 50 44

www.aycom.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Maska Criss LED

Maska CRISS LED znajduje zastosowanie w kosmetyce i medycynie do redukcji zmarszczek i zmian pigmentacyjnych; odmładzania i nawilżania skóry; regeneracji naskórka po zabiegach laserowych IPL,.
AYCOM | Aycom

Medika TermCell – Produkt Polski!

Firma Maxmedik opracowała urządzenie TermCell wykorzystujące nowoczesną metodę zamykania drobnych naczynek. Kapilary zamykają się w trybie termolizy, wykorzystując prąd wielkiej częstotliwości 32 MHz. Metoda ta.
MAXMEDIK | MaxMedik

Tech Touch II

Model Tech Touch II to najnowsze urządzenie do makijażu permanentnego z serii Tech- -Touch. Tym razem ekran dotykowy został zastąpiony przez telefon komórkowy lub tablet..
COSMETIC SHOP | Cosmetic Shop

RF Frakcyjny

Najnowsza technologia w medycynie estetycznej, innowacyjne urządzenie skupiające falę radiową oraz frakcjonowanie skóry. Wykorzystuje zdolności regeneracyjne organizmu. Możliwość zastosowania fali radiowej monopolarnej i bipolarnej. Posiada.
BEAUTY PLANET | Beauty Planet

HIFU 4DEEP – bezoperacyjny lifting twarzy i ciała

HIFU – wysoko skoncentrowana wiązka energii ultradźwiękowej dostarczana jest do głębokich warstw skóry i wprawiając komórki w drgania, doprowadza do ich rozgrzania do temperatury 60–70.
COSMED24 | Cosmed24
nowości w Cabines 73
powrót