Maska Criss LED

powrót

Nowości

AYCOM

Maska CRISS LED znajduje zastosowanie w kosmetyce i medycynie do redukcji zmarszczek i zmian pigmentacyjnych; odmładzania i nawilżania skóry; regeneracji naskórka po zabiegach laserowych IPL, mikrodermabrazji, makijażu permanentnym; do redukcji trądziku i stanów zapalnych mieszka włosowego; do rozjaśniania plam trądzikowych. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją z przesyłkami na koszt producenta. Serwis telefoniczny, również pogwarancyjny, jest dostępny 7 dni w tygodniu.

Aycom

Warszawa
Witwickiego Władysława 10

22 671 50 44

www.aycom.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Medika TermCell – Produkt Polski!

Firma Maxmedik opracowała urządzenie TermCell wykorzystujące nowoczesną metodę zamykania drobnych naczynek. Kapilary zamykają się w trybie termolizy, wykorzystując prąd wielkiej częstotliwości 32 MHz. Metoda ta.
MAXMEDIK | MaxMedik

Tech Touch II

Model Tech Touch II to najnowsze urządzenie do makijażu permanentnego z serii Tech- -Touch. Tym razem ekran dotykowy został zastąpiony przez telefon komórkowy lub tablet..
COSMETIC SHOP | Cosmetic Shop

RF Frakcyjny

Najnowsza technologia w medycynie estetycznej, innowacyjne urządzenie skupiające falę radiową oraz frakcjonowanie skóry. Wykorzystuje zdolności regeneracyjne organizmu. Możliwość zastosowania fali radiowej monopolarnej i bipolarnej. Posiada.
BEAUTY PLANET | Beauty Planet

HIFU 4DEEP – bezoperacyjny lifting twarzy i ciała

HIFU – wysoko skoncentrowana wiązka energii ultradźwiękowej dostarczana jest do głębokich warstw skóry i wprawiając komórki w drgania, doprowadza do ich rozgrzania do temperatury 60–70.
COSMED24 | Cosmed24

Laser diodowy Vascu Master

Laser diodowy Vascu Master, emitujący wiązkę o długości fali 980 nm, doskonale i szybko całkowicie likwiduje rozszerzone naczynia krwionośne. Hemoglobina jako chromofor pochłania światło laserowe,.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE
nowości w Cabines 73
powrót