Hydralogiq-hydradermabrazja w kremie

powrót

Nowości

DERMIKA

Linia Dermika Hydralogiq została zainsp irowana profesjonalnym zabiegiem hydradermabrazji, który wykorzystuje odmładzającą synergię eksfoliacji i regeneracji skóry. Wyjątkowość pielęgnacji Dermika Hydralogiq wynika z zastosowania technologii, które złuszczają naskórek i jednocześnie odbudowują oraz wzmacniają jego strukturę. Skóra staje się gładka, zrewitalizowana i mocno nawilżona, jak po zabiegach hydradermabrazji. Seria przeznaczona jest do pielęgnacji cery 30+, a nowością są dwa kremy przeznaczone do pielęgnacji cery dojrzałej 40+.

Dermika

02-507 Warszawa
ul. Wołoska 88b m. 2

0-22 845 29 96
0-22 845 29 96

dermika@dermika.pl
www.dermika.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Zestawy świąteczne

Zestawy kosmetyków DERMIKA w świątecznych opakowaniach to wspaniały pomysł na udany prezent. Opakowania skrywają doskonałej jakości kosmetyki, które zachwycą nawet najbardziej wymagających konsumentów. Piękne i.
DERMIKA | Dermika

Taurynowa Energia

Linia stworzona z myślą o młodych, energicznych kobietach – zarówno tych, które nie mają jeszcze zmarszczek, jak i tych, u których pierwsze zmarszczki już się.
SORAYA | Salex 2000

Dream & Smooth

  Rozmarzona i bardzo przyjemna w odbiorze, swingująca muzyka z gatunku smooth jazz. Proste melodie przeplatane długimi improwizacjami czynią album prawdziwie ponadczasowym – słuchacz za każdym.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Chill & Cool

Łatwa w odbiorze, ciekawa i bogata w improwizacje muzyka tła z gatunku smooth jazz. Delikatne i uniwersalne dźwięki, które sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Neutralne.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Easy Smooth

Delikatna muzyka z gatunku smooth jazz – z elementami improwizacji, prostymi tematami muzycznymi oraz typową dla tego stylu harmonią. Dominujące instrumenty to akustyczny fortepian koncertowy,.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media
nowości w Cabines 85
powrót