Hi-Tech by Dr Irena Eris dla gabinetów kosmetycznych

powrót

Nowości

DR IRENA ERIS

Prosystem Hi-Tech compact oraz Prosystem Oxy box to zintegrowany system dwóch urządzeń Hi-Tech wyposażony w kluczowe technologie do aktywnej pielęgnacji. Połączenie innowacyjnej linii profesjonalnych preparatów Dr Irena Eris Prosystem Professional z nowoczesną technologią urządzeń umożliwia wykonywanie zaawansowanych zabiegów w obszarze twarzy i ciała. Hi-Tech compact: ultradźwięki ze światłoterapią, ultradźwięki z elektroporacją, fala radiowa z laserem niskoenergetycznym 650 nm, podczerwień i ultradźwięki. Oxy box: oxybrazja, infuzja tlenowa.

Dr Irena Eris Labolatorium Kosmetyczne

05-500 Piaseczno
ul. Armii Krajowej 12

0-22 717 11 11
801 121 111
0-22 757 06 12

serwis@eris.pl
www.eris.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Cryolipo – Kriolipoliza + lipolaser

Urządzenie daje możliwość wyboru jednego z 4 programów zabiegowych oraz stworzenie własnego ustawienia. Jako jedno z nielicznych urządzeń do kriolipolizy zostało wyposażone w specjalną głowicę.
VENUS-BEAUTY.PL | Venus Beauty

UltraZone™

Grupa LestheZone® ma zaszczyt zaprezentować Państwu UltraZone™ – bezkonkurencyjne urządzenie wykorzystujące technologię HIFU. Technologia UltraZone ™ to oryginalny i najbardziej skuteczny system do intensywnego liftingu.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE

Ultralifting HIFU Korea

Jedyne na rynku mobilne urządzenie do zabiegów skoncentrowaną falą ultradźwiękową HIFU, dające imponujące efekty zabiegowe już dwa tygodnie po zabiegu (potwierdzone badaniami klinicznymi). Zostało zaprojektowane.
VENUS-BEAUTY.PL | Venus Beauty
nowości w Cabines 85
powrót