Zestawy świąteczne

powrót

Nowości

DERMIKA

Zestawy kosmetyków DERMIKA w świątecznych opakowaniach to wspaniały pomysł na udany prezent. Opakowania skrywają doskonałej jakości kosmetyki, które zachwycą nawet najbardziej wymagających konsumentów. Piękne i praktyczne są gwarancją idealnego upominku. W ofercie znajdziemy zestawy przygotowane z myślą o kompleksowej pielęgnacji skóry zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Dermika

02-507 Warszawa
ul. Wołoska 88b m. 2

0-22 845 29 96
0-22 845 29 96

dermika@dermika.pl
www.dermika.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Taurynowa Energia

Linia stworzona z myślą o młodych, energicznych kobietach – zarówno tych, które nie mają jeszcze zmarszczek, jak i tych, u których pierwsze zmarszczki już się.
SORAYA | Salex 2000

Dream & Smooth

  Rozmarzona i bardzo przyjemna w odbiorze, swingująca muzyka z gatunku smooth jazz. Proste melodie przeplatane długimi improwizacjami czynią album prawdziwie ponadczasowym – słuchacz za każdym.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Chill & Cool

Łatwa w odbiorze, ciekawa i bogata w improwizacje muzyka tła z gatunku smooth jazz. Delikatne i uniwersalne dźwięki, które sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Neutralne.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Easy Smooth

Delikatna muzyka z gatunku smooth jazz – z elementami improwizacji, prostymi tematami muzycznymi oraz typową dla tego stylu harmonią. Dominujące instrumenty to akustyczny fortepian koncertowy,.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Smooth Cafe

Zwieńczenie kolekcji „Smooth”, zawierające utwory utrzymane w trzech tempach: 70, 80 i 90 bpm. Kolekcja wydana w formie czterech ponadgodzinnych albumów audio CD, dostępna również.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media
nowości w Cabines 85
powrót