Dream & Smooth

powrót

Nowości

FREE MUSIC RECORDS

 

Rozmarzona i bardzo przyjemna w odbiorze, swingująca muzyka z gatunku smooth jazz. Proste melodie przeplatane długimi improwizacjami czynią album prawdziwie ponadczasowym – słuchacz za każdym razem może odkrywać nowe dźwięki. Barwny i bogaty świat harmonii sprawia, że do słuchania chce się wciąż powracać. To wspaniałe muzyczne tło prywatnych spotkań oraz doskonała muzyka do miejsc publicznych takich jak hotel, klub czy restauracja. Płyta zwolniona jest z opłat ZAiKS.

Press&Media

45-087 Opole
ul. Powstańców Śl. 32a/1

077 423 14 05
077 423 14 27

muzyka@pressmedia.pl
www.solitudes.pl
www.vtm.com.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Chill & Cool

Łatwa w odbiorze, ciekawa i bogata w improwizacje muzyka tła z gatunku smooth jazz. Delikatne i uniwersalne dźwięki, które sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Neutralne.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Easy Smooth

Delikatna muzyka z gatunku smooth jazz – z elementami improwizacji, prostymi tematami muzycznymi oraz typową dla tego stylu harmonią. Dominujące instrumenty to akustyczny fortepian koncertowy,.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Smooth Cafe

Zwieńczenie kolekcji „Smooth”, zawierające utwory utrzymane w trzech tempach: 70, 80 i 90 bpm. Kolekcja wydana w formie czterech ponadgodzinnych albumów audio CD, dostępna również.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Touch and Go

Pełna energii swingująca muzyka, będąca kontynuacją nagrań z serii „Smooth”. Album utrzymany w tempie 90 bpm. Kołyszące, ale zarazem energetyzujące tempo oraz improwizacja instrumentów solowych.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

LipoZone™

LipoZone™ bardzo skutecznie oraz efektywnie zwalcza nadmiar tkanki tłuszczowej dzięki wykorzystaniu technologii HIFU. Już po jednym zabiegu uzyskujemy zmniejszenie obwodu w miejscu zabiegowym o około.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE
nowości w Cabines 85
powrót