Chill & Cool

powrót

Nowości

FREE MUSIC RECORDS

Łatwa w odbiorze, ciekawa i bogata w improwizacje muzyka tła z gatunku smooth jazz. Delikatne i uniwersalne dźwięki, które sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Neutralne tempo 80 uderzeń na minutę sprawia, że muzyka może zarówno relaksować, jak i delikatnie pobudzać słuchacza. Czyste, naturalne, akustyczne brzmienie instrumentów – fortepianu, gitary, saksofonu, kontrabasu oraz perkusji – daje poczucie spotkania się z muzyką na żywo. Wyjątkowa płyta kreująca atmosferę klubu „live”. Płyta zwolniona jest z opłat ZAiKS.

Press&Media

45-087 Opole
ul. Powstańców Śl. 32a/1

077 423 14 05
077 423 14 27

muzyka@pressmedia.pl
www.solitudes.pl
www.vtm.com.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Easy Smooth

Delikatna muzyka z gatunku smooth jazz – z elementami improwizacji, prostymi tematami muzycznymi oraz typową dla tego stylu harmonią. Dominujące instrumenty to akustyczny fortepian koncertowy,.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Smooth Cafe

Zwieńczenie kolekcji „Smooth”, zawierające utwory utrzymane w trzech tempach: 70, 80 i 90 bpm. Kolekcja wydana w formie czterech ponadgodzinnych albumów audio CD, dostępna również.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Touch and Go

Pełna energii swingująca muzyka, będąca kontynuacją nagrań z serii „Smooth”. Album utrzymany w tempie 90 bpm. Kołyszące, ale zarazem energetyzujące tempo oraz improwizacja instrumentów solowych.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

LipoZone™

LipoZone™ bardzo skutecznie oraz efektywnie zwalcza nadmiar tkanki tłuszczowej dzięki wykorzystaniu technologii HIFU. Już po jednym zabiegu uzyskujemy zmniejszenie obwodu w miejscu zabiegowym o około.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE

Cool Meso Fractional RF – kriomezoterapia, krioterapia i RF frakcyjny

Urządzenie wyposażone w wyświetlacz LCD oraz trzy innowacyjne funkcje: krioterapię (do –5°C) – zabieg działający na przyczynę cellulitu, czyli zaburzenie mikrokrążenia w tkance podskórnej; kriomezoterapię.
VENUS-BEAUTY.PL | Venus Beauty
nowości w Cabines 85
powrót