Foconyes

powrót

Nowości

LUXUSLASHES

Rzęsy Foconyes – nowa generacja rzęs tak cienkich, że nie sposób odróżnić ich od naturalnego włosa. Lekkie, delikatne, o intensywnym wybarwieniu, idealne do stylizacji 3D. Rzęsy Foconyes są tak cienkie i lekkie, że można ich przykleić nawet 6 do jednej rzęsy naturalnej.

EFECT

59-700 Bolesławiec
Piaskowa 18

781 444 332

www.efect4you.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Hyaluron Plus

Rewolucyjny, głęboko nawilżający zabieg oparty na synergicznie działającym kompleksie substancji czynnych – kwasie hialuronowym, składnikach NMF-u, sacharydach i ceramidach. Nasyca skórę substancjami wiążącymi wodę w.
PROFESSIONAL LINE NOREL | Norel Laboratorium Kosmetyczne Dr Wilsz

Perform Lift Patch Yeux

Płatki pod oczy zapewniają natychmiastowy efekt liftingujący i niwelujący oznaki zmęczenia. Zawierają ekstrakt z alg Wakamé, który działa w skórze właściwej, stymulując powstawanie nowych włókien..
PAYOT | Euro Fragrance

Au 100 – krem pod oczy ze złotem monojonowym

Luksusowy kosmetyk do codziennej pielęgnacji skóry okolic oka. Dedykowany skórze dojrzałej z tendencją do powstawania zmarszczek. Dzięki specjalnie opracowanej formule wykazuje wielokierunkowe działanie skutkujące poprawą.
INVEX REMEDIES | Invex Remedies

Silor+B krzem z borem – suplement diety

Uzupełnia niedobory krzemu i boru w codziennej diecie. Krzem wpływa na utrzymanie dobrej kondycji włosów, skóry i paznokci, spowalnia procesy starzenia, jest niezbędny w syntezie.
INVEX REMEDIES | Invex Remedies

Pure Oxygen – innowacyjny zabieg dotleniający

PURE OXYGEN jest rezultatem postępu nowoczesnej kosmetologii, wywodzącej się z medycyny. Opracowano całkowicie nieinwazyjny, ale skuteczny sposób na dostarczanie skórze tlenu – technologię Fiflow BB61,.
AFRODITA COSMETICS | Kosmetyk.net
nowości w Cabines 67
powrót