Pulsacyjne pole magnetyczne

powrót

Nowości

MANTIS®

Endomasaż to klasyka w masażach mechanicznych ceniona przez klientów i specjalistów. Mantis® wprowadza tę technologię w inny wymiar. Wykorzystuje masaż rolkowy z podciśnieniem do mobilizacji tkanki łącznej. Pełną regenerację komórkową zapewnia symultanicznie działające pulsacyjne pole magnetyczne z rezonansem stochastycznym. Efekty poprawy mikrokrążenia, metabolizmu, stymulacji fibroblastów, usunięcia toksyn i działania antyrodnikowego są szybko widoczne i odczuwalne. Mantis® to pewniak w redukcji cellulitu i terapii przeciwstarzeniowej twarzy.

Polmax

42-202 Częstochowa
Krótka 27a

034 325 11 62
322 33 23
034 322 00 65

polmax@polmax.eu
www.polmax.eu


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Karboksyterapia Carbo

Karboksyterapia jest sprawdzoną techniką walki z cellulitem poprzez poprawę lokalnego metabolizmu tkanek. Metoda niechirurgiczna, bezbolesna. Polega na podskórnym podaniu dwutlenku węgla (CO2) za pomocą cienkich.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE

Laser frakcyjny CO2 z metalową tubą frakcyjną

Laser posiada dwie końcówki zabiegowe: frakcyjną i chirurgiczną. Urządzenie umożliwia wykonywanie szerokiego wachlarza specjalistycznych zabiegów: redukcji blizn pooperacyjnych (przerostowych, zanikowych) i trądzikowych, redukcji rozstępów, terapii.
WELLYS LASER | Wellyss Laser
nowości w Cabines 67
powrót