Nowa generacja odzieży

powrót

Nowości

MY SHAPES® EMANA

Innowacyjna technologia, dzięki której leżąc, spacerując, a nawet śpiąc, pracujesz nad ciałem tak intensywnie i efektywnie jak podczas zabiegu w salonie odnowy biologicznej. Legginsy, topy, T-shirty, panty i modne dżinsy wykonane są z włókna Emana®, które zawiera biologicznie czynne kryształy. Absorbują one ciepło ludzkiego ciała, aby później oddać je w postaci promieniowania w zakresie dalekiej podczerwieni (FIR). Promienie wnikają w skórę, pobudzając mikrokrążenie i metabolizm komórkowy. Efekt: redukcja cellulitu i otłuszczeń, ujędrnienie, wygładzenie skóry, lepsze samopoczucie.

Polmax

42-202 Częstochowa
Krótka 27a

034 325 11 62
322 33 23
034 322 00 65

polmax@polmax.eu
www.polmax.eu


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Świąteczny kwartet – zestaw 4CD bez ZAiKS-u

Świąteczny zestaw to niemal trzy godziny nastrojowej muzyki świątecznej w wykonaniu instrumentalnym oraz wokalnym. Cztery płyty: „Nadchodzi piękny czas”, „Świąteczny pejzaż”, „Fortepianowe kolędowanie” i „Świąteczny.
VTM | Press&Media

Back for Christmas

Świąteczny fortepian w Twoim salonie. Godzinna muzyczna podróż przy akompaniamencie najpiękniejszych polskich i zagranicznych kolęd. Nastrojowe kompozycje wykonane przez znanego niemieckiego pianistę Arne Schmitta na.
VTM | Press&Media

Świąteczny czas relaksu

Świąteczny koncert wzbogacony o ciekawe połączenia jakże różniących się od siebie dzieł. Zawiera znane z klasyki utwory (J.S. Bacha, Ch. Gounoda i A. Dvořáka) o.
VTM | Press&Media

Chilloutowe Siódme Niebo

Odkryj muzyczny styl życia w akompaniamencie kojących dźwięków delikatnego chilloutu. Niezwykła uniwersalność płyty sprawi, że idealnie wypełni czas podczas zabiegów i sprawi, że atmosfera w.
SOLITUDES | Press&Media

Fotel do pedicure Galaxy

Elektryczny fotel do pedicure z 5 silnikami i pilotem sterującym. Charakteryzuje się wygodą i elegancją. Pikowane elementy tapicerki doskonale komponują się z wnętrzami nowoczesnymi i.
ABACOSUN | Abacosun
nowości w Cabines 67
powrót