Zema Diode Laser

powrót

Nowości

COSMED24

Urządzenie znajduje zastosowanie w usuwaniu zbędnego owłosienia (włosy ciemne, blond, rude) oraz przy usuwaniu przebarwień i poprawie jakości i gęstości skóry. Dla usuwania owłosienia posiada dwa tryby pracy (Ultra Hair Removal oraz Hair Removal) dobierane indywidualnie do klienta, rodzaju owłosienia, koloru skóry. Wzorcem fali emitowanej przez Zema jest tzw. PIPW, co oznacza „puls w pulsie”, a Tryb SHR pozwala na ustawienie powtarzalności 10 pulsów na sekundę. Zabiegi są szybkie, bezbolesne i efektywne.

Cosmed24

53-633 Wrocław
ul. Długa 68D

720-300-700

www.cosmed24.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Pulsacyjne pole magnetyczne

Endomasaż to klasyka w masażach mechanicznych ceniona przez klientów i specjalistów. Mantis® wprowadza tę technologię w inny wymiar. Wykorzystuje masaż rolkowy z podciśnieniem do mobilizacji.
MANTIS® | Polmax

Karboksyterapia Carbo

Karboksyterapia jest sprawdzoną techniką walki z cellulitem poprzez poprawę lokalnego metabolizmu tkanek. Metoda niechirurgiczna, bezbolesna. Polega na podskórnym podaniu dwutlenku węgla (CO2) za pomocą cienkich.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE

Laser frakcyjny CO2 z metalową tubą frakcyjną

Laser posiada dwie końcówki zabiegowe: frakcyjną i chirurgiczną. Urządzenie umożliwia wykonywanie szerokiego wachlarza specjalistycznych zabiegów: redukcji blizn pooperacyjnych (przerostowych, zanikowych) i trądzikowych, redukcji rozstępów, terapii.
WELLYS LASER | Wellyss Laser
nowości w Cabines 67
powrót