Laser diodowy Diode Stil

powrót

Nowości

WELLYS LASER

Najskuteczniejsze urządzenie na rynku do szybkiej, skutecznej i permanentnej depilacji laserowej. Duży, stacjonarny, wysokiej klasy laser diodowy najtaniej na rynku! Wysoka jakość potwierdzona Certyfikatem Medycznym CE nadanym przez niemiecki TÜV – światowego lidera na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych. Laser diodowy DIODE STIL to doskonałe rozwiązanie dla gabinetów, które chcą zapewnić swoim klientom maksymalny poziom zadowolenia z laserowej depilacji. Cena 32 000 zł brutto!

Wellyss Laser

38-200 Jasło
3 Maja 72

508 483 675

www.wellyss.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Laser Frakcyjny Perfectus™ 40W

Wyjątkowe urządzenie łączące funkcje klasycznego lasera CO2 z funkcją frakcjonowania (możliwość pracy z zastosowaniem ultrapulsu oraz w trybie frakcyjnym). Wykorzystanie 4 systemów pracy umożliwia wykonanie.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE

Laser Diodowy Spider

Półprzewodnikowy laser diodowy Spider to jedna z najbardziej zaawansowanych metod zamykania naczynek, walki z trądzikiem i wybielania zębów. Emitując falę odpowiedniej długości, Spider zapewnia całkowitą.
COSMED24 | Cosmed24

Zema Diode Laser

Urządzenie znajduje zastosowanie w usuwaniu zbędnego owłosienia (włosy ciemne, blond, rude) oraz przy usuwaniu przebarwień i poprawie jakości i gęstości skóry. Dla usuwania owłosienia posiada.
COSMED24 | Cosmed24

Pulsacyjne pole magnetyczne

Endomasaż to klasyka w masażach mechanicznych ceniona przez klientów i specjalistów. Mantis® wprowadza tę technologię w inny wymiar. Wykorzystuje masaż rolkowy z podciśnieniem do mobilizacji.
MANTIS® | Polmax

Karboksyterapia Carbo

Karboksyterapia jest sprawdzoną techniką walki z cellulitem poprzez poprawę lokalnego metabolizmu tkanek. Metoda niechirurgiczna, bezbolesna. Polega na podskórnym podaniu dwutlenku węgla (CO2) za pomocą cienkich.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE
nowości w Cabines 67
powrót