Archiwum Cabines - prezentacje 82

powrót do archiwum

Prezentacje Cabines

Nowa era makijażu permanentnego

Makijaż permanentny ma na celu wydobycie najlepszych cech urody kobiety. Ma podkreślić jej wyjątkowość oraz niepowtarzalny charakter. Wkroczyliśmy w nową erę makijażu, której głównym założeniem.
Temat z okładki | Aleksandra Górecka

Aparatura XLase Plus

Obecnie w kosmetologii i medycynie estetycznej wykorzystuje się synergię najnowszych technologii w celu uzyskiwania jak najlepszych rezultatów terapeutycznych. Dlatego idealnie w tę konwencję wpisuje się.
Opis urządzenia | Biotec Lasers Polska

Trójwymiarowe nawilżenie trzema rodzajami kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy to substancja, która występuje naturalnie w naszym organizmie w postaci hialuronianu sodu. Z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza. Efektem jego niedoboru jest.
Opis zabiegu | Clarena Polska

Plazma Pen Lifting bezpieczna alternatywa dla blefaroplastyki

Jednym z najnowszych trendów w kosmetologii jest wykorzystywanie wyjątkowych właściwości plazmy. Podobnie jak wiele innych technologii została ona zaadaptowana ze świata medycyny. Jest ceniona za.
Opis urządzenia | Venus Beauty

HIFU Prolift - skuteczna technologia odmładzania i wyszczuplania

Twoi klienci oczekują wymiernych efektów zabiegowych bez użycia metod inwazyjnych? Jest na to odpowiedź – HIFU (high intensity focused ultrasound). Ultranowoczesne wykorzystanie technologii zogniskowanej fali.
Opis urządzenia | Abacosun

Plasma Lift - rewolucyjne rozwiązanie dla opadających powiek

Korekcja powiek, czyli blefaroplastyka, to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów odmładzających z zakresu chirurgii plastycznej. Jest to zabieg mający na celu usunięcie nadmiaru skóry opadających.
Opis urządzenia | Cosmed24

Beauty Express - nowatorska koncepcja redukcji zmarszczek ekspresyjnych

Według obliczeń naukowców każdego dnia mięśnie twarzy kurczą się 15 000 razy. Mrużenie oczu, ruchy brwi, każdy uśmiech stają się z wiekiem – gdy rozpoczyna.
Opis zabiegu | Dermika

Jak finansować rozwój salonu kosmetycznego?

Branża beauty jest wyjątkowo dynamiczna, a wymagania klientów… no cóż, stale rosną… Co zatem zrobić, żeby salon kosmetyczny przyciągał klientów szerokim wachlarzem oferowanych usług?
Usługa finansowa | LeaseLink

LipoShape - Twoje nowe ciało

Urządzenie do wyszczuplania, modelowania sylwetki i zabiegów przeciwzmarszczkowych. LipoShape wykorzystujące pięć technologii, które oddziałują wielokierunkowo w celu redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, spłycenia zmarszczek i.
Opis urządzenia | Abacosun

Thali(Sens Polynesia - wakacyjny archipelag wrażeń

Lato to dla większości z nas czas wypoczynku, egzotycznych wyjazdów. A czy zadbałaś już o ofertę letnich zabiegów, z których mogą skorzystać pozostający w mieście.
Opis zabiegu | Bionantech Cosmetics GROUP

20. TARGI BEAUTY FORUM 2017 Piękny jubileusz!

20. urodziny targów BEAUTY FORUM dostarczyły niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom. Jubileuszowa impreza przyciągnęła tłumy, zapisując się jednocześnie jako rekordowa edycja wiosennych targów BEAUTY FORUM.
Targi |

Kolorowa regeneracja paznokci Orly Breathable

ORLY jako lider w dziedzinie pielęgnacji paznokci stale poszukuje sposobów, aby zadbać o nasze paznokcie w sposób prosty i przyjemny. Najnowszym osiągnięciem inżynierów z laboratorium.
Prezentacja | ORLY Polska