Dermo Peeling – zabieg odnowy skóry

powrót

Nowości

MARY COHR

Dwa nowe innowacyjne zabiegi: Dermo Peeling od Mary Cohr z Kwasami PH do każdego typu skóry lub Dermabrazja do skóry bardzo wrażliwej. Zabieg łączy w sobie silne działania anti-ageing oraz przeciwzapalne. Redukuje przebarwienia i zapobiega ich powstawaniu. Złuszcza naskórek i regeneruje komórki skóry. Spektakularnie usuwa oznaki starzenia, niwelując drobne zmarszczki i wyrównując koloryt skóry. Dzieki masce kojącej skóra jest wyciszona, wygląda świeżo, staje się rozświetlona i wygląda młodziej.

All-Prof

05-816 Michałowice
ul. Polna 24

0-22 723 83 66
0-22 723 83 66

biuro@allprof.com.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

EGF Peptide Gold Elixir 30 ml

Peptydowy eliksir z koloidalnym złotem i bioplacentą, polecany do masażu cery dojrzałej z utratą jędrności. Biomimetyczny kompleks peptydowy Perfection Peptide P3 poprawia napięcie i sprężystość.
CLARENA | Clarena Polska

Kremy SPF 50+

Emulsja nawilżająca o bardzo wysokim współczynniku ochrony przeciwsłonecznej dostosowana do wymagającego typu skóry oraz pielęgnacji w warunkach intensywnego nasłonecznienia. Zawiera fotostabilny układ filtrów nowej generacji.
ZIAJA MED | Ziaja Ltd. Zakład Produkcji Leków

Krem PP Bloker UV

Krem zawiera filtry fizyczne, które skutecznie odbijają promieniowanie UVA i UVB. Nie zawiera filtrów chemicznych ani sztucznych substancji zapachowych. Odpowiedni nawet dla skóry wrażliwej. Zalecany.
CHARMINE ROSE | Dr Grehen

Acid Fusion 3.0

Innowacyjny program restrukturyzacji skóry. Fundamentem zabiegu jest połączenie kwasów o potwierdzonym działaniu pielęgnacyjnym (azelainowy, salicylowy, migdałowy i laktobionowy). Działanie kwasów zostało wsparte promotorami przenikania (skwalan,.
BIELENDA PROFESSIONAL | Bielenda Kosmetyki Naturalne

Microblading Pigments

Ars Beauty Microblading Pigments to seria najwyższej jakości pigmentów premium, przeznaczonych do makijażu permanentnego wykonywanego metodą microblading (włoskową). Pigmenty Ars Beauty z tej serii oparte.
ARS BEAUTY | ARS Beauty
nowości w Cabines 81
powrót