SMAStherapy™

powrót

Nowości

SC BEAUTY MEDICAL

Niechirurgiczna plastyka warstwy mięśniowo-powięziowej (SMAS) z wykorzystaniem dopracowanej, wysokozogniskowanej fali ultradźwiękowej (HIFU). Wywołuje natychmiastowy lifting tkanki przy zastosowaniu głowic, które docierają do głębokości: 1,5 mm, 3,0 mm, 4,5 mm, 8 mm i 13 mm. SMAStherapy™ silnie stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, a specjalnie ustawiona wiązka w głąb tkanki tłuszczowej uszkadza adipocyty i zmniejsza obwody. Więcej na www.smastherapy.pl.

SC Beauty Group sp. z o.o.

32 444 64 65
791 002 316

www.scbeauty.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Muzyka solfeżowa – Body Health

Body Health to pierwszy album z muzykoterapeutycznej serii Muzyka i Zdrowie, wykorzystującej w muzykoterapii częstotliwości solfeżowe. Znajdują się na nim trzy utwory, w których częstotliwościami.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Muzyka solfeżowa – Healing the Soul

Healing the Soul to trzeci album z serii wykorzystującej w częstotliwości solfeżowe w muzykoterapii. Muzyka z tej płyty sprzyja rozwojowi duchowemu i samoświadomości. Znajdują się.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Muzyka solfeżowa – Healing the Mind

Healing the Mind to drugi album z serii wykorzystującej częstotliwości solfeżowe w muzykoterapii. Muzyka z tego albumu zwiększa możliwości intelektualne i kondycję umysłową. Znajdują się.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Muzyka solfeżowa – Healing Relaxation

Healing Relaxation to album kończący kolekcję czterech płyt wykorzystujących częstotliwości solfeżowe w muzykoterapii. Muzyka z tego albumu ukierunkowana jest na oddziaływanie na podświadomość i służy.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media
nowości w Cabines 81
powrót