Carbolift® – małoinwazyjna, skuteczna alternatywa dla nici PDO

powrót

Nowości

SC BEAUTY MEDICAL

Zabieg polega na intensywnej stymulacji skóry do silnego zagęszczenia poprzez kontrolowane mikrouszkodzenia tkanek przy jednoczesnym podawaniu medycznego CO2 do skóry właściwej. Jest przeprowadzany w miejscach przebiegu tradycyjnych nici PDO. Mikroinfuzja wieloigłowa CO2 na głębokość 1–2 mm powoduje stymulację fibroblastów i intensywną produkcję włókien kolagenu i elastyny. Efekt to wzrost napięcia oraz podniesienie owalu twarzy. Mikroinfuzja wykonywana urządzeniem CARBOXYTHERAPY DUAL XTTM.

SC Beauty Group sp. z o.o.

32 444 64 65
791 002 316

www.scbeauty.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Perfectus™ II Endovaginal System

PerfectusTM II Endovaginal System to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie ginekologii estetycznej. Dzięki tej metodzie uzyskujemy efekty terapeutyczne osiągalne do tej pory jedynie leczeniem chirurgicznym. Największymi.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE

SMAStherapy™

Niechirurgiczna plastyka warstwy mięśniowo-powięziowej (SMAS) z wykorzystaniem dopracowanej, wysokozogniskowanej fali ultradźwiękowej (HIFU). Wywołuje natychmiastowy lifting tkanki przy zastosowaniu głowic, które docierają do głębokości: 1,5 mm,.
SC BEAUTY MEDICAL | SC Beauty Group sp. z o.o.

Muzyka solfeżowa – Body Health

Body Health to pierwszy album z muzykoterapeutycznej serii Muzyka i Zdrowie, wykorzystującej w muzykoterapii częstotliwości solfeżowe. Znajdują się na nim trzy utwory, w których częstotliwościami.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Muzyka solfeżowa – Healing the Soul

Healing the Soul to trzeci album z serii wykorzystującej w częstotliwości solfeżowe w muzykoterapii. Muzyka z tej płyty sprzyja rozwojowi duchowemu i samoświadomości. Znajdują się.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Muzyka solfeżowa – Healing the Mind

Healing the Mind to drugi album z serii wykorzystującej częstotliwości solfeżowe w muzykoterapii. Muzyka z tego albumu zwiększa możliwości intelektualne i kondycję umysłową. Znajdują się.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media
nowości w Cabines 81
powrót