Celar™ AWT® – bezkompromisowa likwidacja przyczyn cellulitu

powrót

Nowości

SC BEAUTY MEDICAL

Całkowicie nowe rozwiązanie w zakresie nieinwazyjnej skutecznej redukcji cellulitu i nadmiernej tkanki tłuszczowej za pomocą wytwarzanych zewnątrzustrojowo fal uderzeniowych. Technologia ta pozwala na penetrację impulsów w postaci fal akustycznych do głębszych warstw skóry wyłącznie w okolicach ciała poddawanych zabiegowi. Jako jedno z nielicznych dostępnych na rynku daje możliwość generowania zarówno radialnej, jak i zogniskowanej fali akustycznej z regulowanym ciśnieniem do 4 bar i częstotliwością aż do 17 Hz.

SC Beauty Group sp. z o.o.

32 444 64 65
791 002 316

www.scbeauty.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

HialuroFrax™ z PlazmaFrax™ Soft

HialuroFrax™ z PlazmaFrax™ Soft to rewolucyjna metoda łącząca w jednym zabiegu laser diodowy, technologię PlazmaFrax™ oraz nanokosmetyki. Maksymalne bezpieczeństwo zabiegu zapewnia laser diodowy, który bardzo.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE

SHR Sphinx 2 – najskuteczniejsza metoda fotoepilacji!

Jeśli zastanawiasz się nad poszerzeniem oferty swojego salonu o urządzenie do epilacji, zapewne stoisz przed trudnym wyborem pomiędzy efektywnością a ceną urządzenia. SHR Sphinx 2.
POLSKIE CENTRUM ZAOPATRZENIA KOSMETYCZNEGO | Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego

Elite Shape Face & Body

Urządzenie łączące w sobie 4 technologie: masażu podciśnieniowego, fal radiowych, lasera biostymulującego oraz mechanicznego masażu rolkami. Rozwiązanie takie pozwala na wykonywanie zabiegów na ciało, m.in.:.
IMAGE GROUP | Image Centrum Dystrybucji

TouchSkin™

TouchSkin™ Device to nowoczesne i łatwe w obsłudze urządzenie do wykonywania makijażu permanentnego. W zestaw wchodzi solidna jednostka sterująca z czułym panelem dotykowym wykonanym z.
ARS BEAUTY | ARS Beauty

Makijaż permanentny XXII wieku

Ekskluzywny aparat do makijażu permanentnego stworzony przez izraelską firmę NPM. Przyjazny i wyjątkowo łatwy w użytkowaniu, zapewnia maksymalną wygodę użytkownikom. Sterowanie odbywa się poprzez dotyk.
ILAY | Abacosun
nowości w Cabines 81
powrót