Muzyka solfeżowa – Body Health

powrót

Nowości

FREE MUSIC RECORDS

Body Health to pierwszy album z muzykoterapeutycznej serii Muzyka i Zdrowie, wykorzystującej w muzykoterapii częstotliwości solfeżowe. Znajdują się na nim trzy utwory, w których częstotliwościami wiodącymi są kolejno 174, 285 i 396 Hz. Jest on dedykowany przede wszystkim zdrowiu fizycznemu i poprawie witalności. Muzyka na płycie zwolniona jest z opłat na rzecz organizacji zbiorowego zarządzania, tj. ZAiKS, STOART i SAWP. Czas nagrania: 48 min. Cena płyty: 46 zł.

Press&Media

45-087 Opole
ul. Powstańców Śl. 32a/1

077 423 14 05
077 423 14 27

muzyka@pressmedia.pl
www.solitudes.pl
www.vtm.com.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Muzyka solfeżowa – Healing the Soul

Healing the Soul to trzeci album z serii wykorzystującej w częstotliwości solfeżowe w muzykoterapii. Muzyka z tej płyty sprzyja rozwojowi duchowemu i samoświadomości. Znajdują się.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Muzyka solfeżowa – Healing the Mind

Healing the Mind to drugi album z serii wykorzystującej częstotliwości solfeżowe w muzykoterapii. Muzyka z tego albumu zwiększa możliwości intelektualne i kondycję umysłową. Znajdują się.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Muzyka solfeżowa – Healing Relaxation

Healing Relaxation to album kończący kolekcję czterech płyt wykorzystujących częstotliwości solfeżowe w muzykoterapii. Muzyka z tego albumu ukierunkowana jest na oddziaływanie na podświadomość i służy.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media
nowości w Cabines 81
powrót