EGF Peptide Gold Elixir 30 ml

powrót

Nowości

CLARENA

Peptydowy eliksir z koloidalnym złotem i bioplacentą, polecany do masażu cery dojrzałej z utratą jędrności. Biomimetyczny kompleks peptydowy Perfection Peptide P3 poprawia napięcie i sprężystość skóry. Czynniki EGF, IFG, FGF oraz VEGF stymulują odnowę komórkową naskórka i fibroblastów, redukując zmarszczki i modelując owal twarzy. Koloidalne złoto zapewnia rozświetlenie i przywrócenie blasku nawet zmęczonej skórze.

Clarena Polska

51-361 Wrocław
ul. Wilczycka 4c

tel. 71 328 07 11

www.clarena.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Kremy SPF 50+

Emulsja nawilżająca o bardzo wysokim współczynniku ochrony przeciwsłonecznej dostosowana do wymagającego typu skóry oraz pielęgnacji w warunkach intensywnego nasłonecznienia. Zawiera fotostabilny układ filtrów nowej generacji.
ZIAJA MED | Ziaja Ltd. Zakład Produkcji Leków

Krem PP Bloker UV

Krem zawiera filtry fizyczne, które skutecznie odbijają promieniowanie UVA i UVB. Nie zawiera filtrów chemicznych ani sztucznych substancji zapachowych. Odpowiedni nawet dla skóry wrażliwej. Zalecany.
CHARMINE ROSE | Dr Grehen

Acid Fusion 3.0

Innowacyjny program restrukturyzacji skóry. Fundamentem zabiegu jest połączenie kwasów o potwierdzonym działaniu pielęgnacyjnym (azelainowy, salicylowy, migdałowy i laktobionowy). Działanie kwasów zostało wsparte promotorami przenikania (skwalan,.
BIELENDA PROFESSIONAL | Bielenda Kosmetyki Naturalne

Microblading Pigments

Ars Beauty Microblading Pigments to seria najwyższej jakości pigmentów premium, przeznaczonych do makijażu permanentnego wykonywanego metodą microblading (włoskową). Pigmenty Ars Beauty z tej serii oparte.
ARS BEAUTY | ARS Beauty

Ilsa Pro Vitamina C w nowej odsłonie

Ilsa Pro Vitamina C od Isabelle Lancray Paris to nowy, przeformatowany, tak w wyglądzie, jak i w składzie, zabieg dla miłośników kuracji witaminowych. Kaseta zabiegowa.
LANCRAY INTERNATIONAL | Bionantech Cosmetics GROUP
nowości w Cabines 81
powrót